Formularz wyceny projektu strony www

projekty stron www, projekt strony internetowej dla fotografa, fotografia dziecięca i rodzinna, fotografia zwierząt, psy, strona www dla fotografki, galeria zdjęć fotografa, projekt galerii zdjęć wordpress

Wypełnij poniższy formularz, abym mogła przygotować Ci szczegółową wycenę projektu fotograficznej strony www.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Czy masz już wykupiony hosting i domenę? (wymagane)
nie mammam hostingmam domenęmam hosting i domenę

Jeśli masz już wykupiony hosting i domenę, to w jakiej firmie? (uzupełnij lub pozostaw puste pole)

Jeśli masz już stronę www, podaj do niej link. (uzupełnij lub pozostaw puste)

Podaj linki do swoich fotograficznych mediów społecznościowych, abym mogła się zapoznać z Twoją twórczością. (uzupełnij lub pozostaw puste)

Jakie zakładki w menu chciałabyś mieć na swojej stronie? Wypisz wszystkie nazwy. (wymagane)

Jakie galerie chciałabyś dodać w Twoim portfolio na stronie internetowej? Wypisz wszystkie kategorie tematyczne. (wymagane)

Czy masz już zaprojektowane logo? (wymagane)

Czy chciałabyś zamówić nowy projekt logo w formie ozdobnego napisu? (wymagane)
taknie

Jeśli są jakieś projekty stron www, które bardzo Ci odpowiadają stylistycznie, wklej do nich linki. (uzupełnij lub pozostaw puste)

Jaką kolorystykę widziałabyś na stronie? (uzupełnij lub pozostaw puste)

Czy chciałabyś prowadzić fotograficznego bloga? (wymagane)
taknie

Jakie dodatkowe elementy chcesz mieć na swojej stronie www? Możesz zaznaczyć więcej niż jeden element lub nie zaznaczyć żadnej opcji.


Opisy zawierające słowa kluczowe, które będą pojawiać się pod nazwą strony w wynikach wyszukiwania w google.Obrazki, które automatycznie wczytują się, gdy strona zostanie udostępniona na facebooku lub w wiadomości w aplikacji messenger.Wtyczka pomagająca przygotować podstrony i wpisy blogowe pod pozycjonowanie.Strona z polityką prywatności.Podpięcie statystyk: Google Search Console i Google Analytics.Podpięcie Pixela Facebooka.Podpięcie linku do zewnętrznego serwisu z galeriami klientów (np. Photonesto, Pixieset)

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, które nie zostały ujęte w formularzu, możesz je zadać właśnie tutaj. (uzupełnij lub pozostaw puste)

Wysyłając do mnie wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji usługi. Więcej dowiesz się z polityki prywatności i plików cookies.