Gotowe projekty fotograficznych stron www


Jest to fantastyczne rozwiązanie, jeśli nie masz pomysłu na Twoje internetowe portfolio. Każdy z zaprojektowanych przeze mnie szablonów to w pełni działająca strona www, którą możesz przetestować. To najlepszy sposób byś wybrała ten projekt, który Ci najbardziej odpowiada. A jak już się zdecydujesz, wtedy ja zabieram się do pracy. O tym jak wygląda proces tworzenia Twojego miejsca w sieci oraz w jaki sposób współpracujemy, przeczytasz poniżej. Na dole znajdziesz też wszystkie gotowe szablony.

PAULINA REDA FOTOGRAFIA

"Przed poznaniem Moniki chciałam tworzyć swoją stronę, jednak oddałam się w ręce profesjonalistki i nie żałuję! Nie wiedziałam jak wiele trzeba wiedzieć, aby zrobić to dobrze.. W MIESIĄC powstała moja wymarzona, idealna strona, w której zawarte jest wszystko co tworzę.. z dbałością o każdy szczegół, dopasowaniem pod kolory i styl mojej marki! Chciałam Ci Moni podziękować, że złożyłaś w tak piękną całość tą moją nieogarniętą wizję, za cierpliwość, odpowiedź na każde - a były nawet te małe i głupie - pytania. Indywidualne podejście, cierpliwość, kreatywność i umiejętność słuchania na pewno zaprowadzi Cię do nie jednego Twojego ‘wymarzonego klienta’. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękuję!"

EWELINA RESZCZYŃSKA

"Powierzając Monice pracę nad moją stroną www wiedziałam, że oddaję swoje wizje i pomysły w najlepsze ręce, i z ogromną przyjemnością mogę teraz pozytywnie podsumować naszą współpracę. Monika jest osobą kontaktową i otwartą na każdy pomysł, z wielką dozą cierpliwości, nie pozostawia żadnej wątpliwości bez odpowiedzi, odpowiada na wszystkie pytania w przejrzysty i zrozumiały sposób. Na każdym etapie tworzenia strony mogłam liczyć na pomoc, profesjonalne spojrzenie Moniki, a także alternatywne pomysły. Polecam wszystkim serdecznie."

PATIIGRAPHY

"Ogromny profesjonalizm, wsparcie na każdym kroku, doradzanie czy to co wymyśliłam jest dobrym rozwiązaniem nie tylko od wizualnej strony ale przede wszystkim z technicznego punktu widzenia. Dla mnie ogromnie ważne było, żeby strona była czytelna, szybko się otwierała i łatwo można było znaleźć na niej niezbędne informacje. To co zaoferowała mi Monika i jak istniejący już szablon dostosowałyśmy do moich wymagań przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Strona, to jedno - ale współpraca z nią jest rewelacyjna! Wszystko poukładane, wszystko zaplanowane tak jak lubię! Wiedziałam co i do kiedy muszę dostarczyć, by realizować kolejny krok. Na koniec otrzymałam instrukcję jak zarządzać stroną samodzielnie, co dodatkowo sprawia, że czuję się zaopiekowana, dopieszczona i z dodatkową wiedzą w głowie :) Polecam z czystym sumieniem!"

ALEKSANDRA JONAS FOTOGRAFIA

"Otwierając firmę nie chciałam inwestować kroci w stronę internetową, dlatego wybrałam stronę na bazie gotowego szablonu. I to był doskonały wybór. Strona jest czytelna i piękna w swej prostocie. A jej tworzenie z Moniką to była czysta przyjemność. Współpraca od samego początku układała się doskonale. Monika jest przesympatyczna, terminowa i naprawdę zna się na tym, co robi. Polecam z całego serca!"

Jak wygląda proces tworzenia strony na bazie gotowego szablonu?

Pomagam Ci w kwestiach zakupu hostingu i domeny. Zakładam skrzynkę mailową w domenie strony. Podpinam certyfikat ssl.

Instaluję wybrany przez Ciebie gotowy projekt strony www na serwerze. Jeśli chcesz, mogę zmienić jego kolorystykę, aby pasowała do kolorów Twojej marki.

Przesyłam Ci wskazówki, jak przygotować zdjęcia i teksty na stronę www. Otrzymasz też ode mnie harmonogram prac nad projektem.

Wstawiam do zakładek treści i zdjęcia, które mi prześlesz. Przygotowuję stronę pod wstępne pozycjonowanie. Wprowadzam opisy meta pojawiające się w wynikach wyszukiwania google.

Dostosowuję formularz kontaktowy tak, aby wiadomości z niego przychodziły na Twojego maila. Dodaję opcję zgody RODO i link do Polityki prywatności.

Po zakończeniu prac otrzymasz ode mnie dokładną instrukcję, abyś mogła w przyszłości samodzielnie dodawać nowe zdjęcia i edytować teksty na stronie.


calm

CENA 2300 ZŁ


wedding

CENA 2300 ZŁ


delicate

CENA 2300 ZŁ


minimal

CENA 2300 ZŁ

Cena wyjściowa (2300 zł) zawiera:

  • instalację wybranego szablonu na serwerze
  • uzupełnienie wszystkich treści na stronie
  • 4 galerie z sesjami w portfolio (w cenie wyjściowej strony każdą z galerii uzupełniam dokładnie jeden raz)
  • 4 zakładki z ofertą sesji - liczbę pakietów z cennikiem na stronie dopasowuję indywidualnie do Twoich opcji cenowych
  • zmianę kolorystki elementów na stronie: kolorów nagłówków, przycisków tak, aby pasowały do stylistyki Twojej marki
  • zmianę fontów w nagłówkach i akapitach
  • instrukcję w formacie PDF uzupełnioną o materiały filmowe pokazujące krok po kroku jak aktualizować stronę

Cennik opcji dodatkowych:

animowany slider na stronie głównej100 zł
kafelki instagrama w stopce strony100 zł
kolejna galeria w portfolio50 zł
kolejna zakładka100 zł
opinie klientów100 zł
dodanie opcji bloga z 3 wpisami400 zł

ZOBACZ TEŻ

indywidualny projekt strony www

CENA OD 3500 ZŁ

Jest to projekt wykonany specjalnie dla Ciebie. Tworzę układ i kolorystykę według Twoich wytycznych, a w efekcie końcowym powstaje coś naprawdę wyjątkowego.

PRZEJDŹ DO OFERTY

Wszystkie podane na stronie ceny są kwotami brutto. Jako podatnik zwolniony z VAT wystawiam faktury bez VAT. Płatność jest dzielona na dwie części: pierwsza część płatna w momencie rozpoczęcia prac nad projektem, druga część płatna w kolejnym miesiącu.

Rezerwacja miejsca w przypadku terminu oczekiwania dłuższego niż jeden miesiąc: 300 zł.

Czas realizacji zamówienia to 45 dni od chwili otrzymania wszystkich materiałów na stronę.

ZAREZERWUJ TERMIN

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi dotyczące współpracy nad projektem.

Ile kosztuje hosting i domena? Czy ich cena jest zawarta w cenie projektu strony? Czy mogę liczyć na Twoją pomoc w kwestiach zamówienia hostingu i domeny?

Sprawdzony hosting, który polecam, kosztuje 99 zł/rok, domena z końcówką pl - 13 zł w pierwszym roku, 59 zł/rok w kolejnych latach. Cena hostingu i domeny nie jest zawarta w cenie projektu strony www.

Pomogę Ci w kwestiach technicznych związanych z zamówieniem. Hosting i domena są wykupione na Twoje dane. Jest to bardzo istotne, bo nawet jeśli kiedyś nie będziesz mogła się ze mną skontaktować, to będziesz mieć zawsze dostęp do panelu administracyjnego hostingu. Czasami spotykam się z praktykami, gdzie hosting i domena są wykupione na dane twórcy strony www – gdy kontakt z nim się urywa, a klientka chce przenieść stronę na inny hosting z zachowaniem domeny, jest duży problem z dostępem do tych danych. Często jedynym wyjściem okazuje się zmiana adresu strony, a co za tym idzie, również pozycjonowanie jej od podstaw w google.

Nie mam jeszcze przygotowanych materiałów na stronę. Czy w takim przypadku nie jest za wcześnie na zamówienie projektu?

Nie musisz mieć przygotowanych materiałów przed przystąpieniem do prac projektowych. Na początku naszej współpracy prześlę Ci indywidualny harmonogram, żebyś miała czas na przygotowanie zdjęć do galerii i tekstów do zakładek. Otrzymasz ode mnie wskazówki w formie pliku PDF, gdzie będą zebrane informacje, jak właściwie przygotować zdjęcia na stronę, aby szybciej się ona wczytywała i lepiej pozycjonowała w google.

W przypadku, gdy najbliższy termin współpracy przypada na miesiąc/dwa do przodu, po zarezerwowaniu terminu czas oczekiwania możesz przeznaczyć na wybranie najlepszych zdjęć do portfolio i napisanie tekstów na stronę tak, by były one gotowe przed rozpoczęciem prac. Prześlę Ci wtedy materiały w formie PDF, w których znajdziesz najważniejsze zagadnienia dotyczące właściwego przygotowania plików.

Który pakiet mam wybrać, jeśli chciałabym pozycjonować swoją stronę w Google?

Jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości, gdzie nie ma zbyt dużej konkurencji wśród fotografów, wystarczy, że wybierzesz pakiet strony bez bloga. Za pomocą odpowiednich słów kluczowych w nazwach zdjęć oraz z odpowiednimi opisami meta dla wyszukiwarek dla każdej zakładki z menu (podpowiem Ci, jak to zrobić), z powodzeniem wypozycjonujesz swoją stronę www na miejscowość, w której mieszkasz i wykonujesz sesje zdjęciowe.

Natomiast jeśli sesje zdjęciowe robisz w większym mieście, gdzie jest bardzo duża konkurencja, to tylko poprzez systematyczne pisanie bloga ze stosowaniem określonych reguł SEO, będziesz w stanie zawalczyć o wyższe pozycje w Google. Otrzymasz ode mnie garść przydatnych wskazówek, na co zwrócić uwagę przygotowując wpisy na bloga. Będziesz mogła samodzielnie tworzyć nowe treści i właściwie opisywać obrazy, aby lepiej pozycjonowały się w wynikach wyszukiwania.

Czy mogę zamówić u Ciebie usługę pozycjonowania strony www?

Nie mam usługi pozycjonowania strony www w swojej ofercie, ale podczas naszej współpracy otrzymasz ode mnie wiele wskazówek dotyczących samodzielnego przygotowania strony pod SEO.

To, czy strona wyświetli się wysoko w wynikach wyszukiwania, zależy od bardzo wielu czynników. Na pewno systematycznie pisanie wpisów blogowych zgodnych z zasadami SEO za kilka/kilkanaście miesięcy może przynieść zadowalające rezultaty. Bardzo duże znaczenie dla pozycjonowania ma właściwe opisanie zdjęć: nadanie im nazw zawierających słowa kluczowe: nazwę firmy, rodzaj sesji zdjęciowej, miasto, w którym działasz.

Proces pozycjonowania jest dość długi i będzie wymagał systematycznej pracy z Twojej strony. Z tego wpisu dowiesz się, jakie czynniki mają wpływ na wyświetlanie strony www wysoko w wynikach google.

Czy po zakończeniu prac nad stroną będę mogła samodzielnie dodawać na nią treści oraz zdjęcia do galerii w portfolio?

Tak, po zakończeniu prac otrzymasz ode mnie instrukcję zarządzania Twoją stroną www. Projekty, które tworzę, są bardzo przyjazne w późniejszych aktualizacjach. Bez problemu dodasz nowe zdjęcia do już istniejących galerii, wykasujesz fragmenty tekstu, dodasz nowe informacje do już istniejących bloków, wstawisz nowe wpisy na bloga.

Czy mogę zlecić Ci dodawanie nowych zdjęć do portfolio oraz edycję tekstów na stronie, jeśli sama nie chciałabym się tym zajmować lub nie mam na to czasu?

Jak najbardziej, możesz zamówić u mnie taką usługę. Jest ona rozliczana według aktualnej stawki godzinowej. Dopytaj o szczegóły w wiadomości prywatnej.