Gotowe projekty fotograficznych stron www


Jest to fantastyczne rozwiązanie, jeśli nie masz pomysłu na Twoje internetowe portfolio. Każdy z zaprojektowanych przeze mnie szablonów to w pełni działająca strona www, którą możesz przetestować. To najlepszy sposób byś wybrała ten projekt, który Ci najbardziej odpowiada. A jak już się zdecydujesz, wtedy ja zabieram się do pracy. O tym jak wygląda proces tworzenia Twojego miejsca w sieci oraz w jaki sposób współpracujemy, przeczytasz poniżej. Na dole znajdziesz też wszystkie gotowe szablony.

Jak wygląda proces tworzenia strony na bazie gotowego szablonu?

Pomagam Ci w kwestiach zakupu hostingu i domeny. Zakładam skrzynkę mailową w domenie strony. Podpinam certyfikat ssl.

Instaluję wybrany przez Ciebie gotowy projekt strony www na serwerze. Jeśli chcesz, mogę zmienić jego kolorystykę, aby pasowała do kolorów Twojej marki.

Dopasowuję rozmiary zdjęć, które mi prześlesz, nadaję im nazwy dla lepszego pozycjonowania. Umieszczam fotografie w galeriach i zakładkach.

Wstawiam do zakładek treści, które mi prześlesz. Przygotowuję stronę pod wstępne pozycjonowanie. Wprowadzam opisy meta pojawiające się w wynikach wyszukiwania google.

Dostosowuję formularz kontaktowy tak, aby wiadomości z niego przychodziły na Twojego maila. Dodaję opcję zgody RODO i link do Polityki prywatności.

Po zakończeniu prac otrzymasz ode mnie dokładną instrukcję, abyś mogła w przyszłości samodzielnie dodawać nowe zdjęcia i edytować teksty na stronie.


calm

CENA 1200 ZŁ


delicate

CENA 1200 ZŁ


mint

CENA 1200 ZŁ


gold

CENA 1200 ZŁ


amelia

CENA 1200 ZŁ


minimal

CENA 1200 ZŁ

Cena wyjściowa zawiera:

 • uzupełnienie wszystkich treści na stronie materiałami, które mi prześlesz
 • 4 galerie z sesjami w portfolio (w cenie wyjściowej strony każdą z galerii uzupełniam dokładnie jeden raz, kolejne uzupełnienia są dodatkowo płatne)
 • 4 zakładki z ofertą sesji w każdej po 3 pakiety cenowe
 • instrukcję w formacie PDF uzupełnioną o materiały filmowe pokazujące krok po kroku jak aktualizować stronę

Cennik opcji dodatkowych:

 • 25 zł - każde kolejne uzupełnienie tej samej galerii zdjęciami
 • 100 zł - animowany slider na stronie głównej zamiast pojedynczego zdjęcia
 • 100 zł - kolejna galeria w portfolio
 • 100 zł - kolejna zakładka z ofertą
 • 250 zł - projekt logo w formie ozdobnego napisu
 • 600 zł - dodanie opcji bloga

Wszystkie podane na stronie ceny są kwotami brutto. Jako podatnik zwolniony z VAT wystawiam faktury bez VAT. Płatność jest regulowana w całości przed przystąpieniem do realizacji usługi. Czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych od chwili otrzymania wszystkich materiałów na stronę.

Maksymalny czas na przesłanie wszystkich materiałów do strony to 120 dni od chwili instalacji wybranego gotowego projektu na hostingu. Materiały, które zostaną przesłane po upływie wyznaczonego terminu, zamieszczam na stronie za dodatkową opłatą zgodną z obowiązującą stawką godzinową. Możesz też uzupełnić brakujące treści i zdjęcia samodzielnie według instrukcji, którą ode mnie otrzymasz.

Chcesz zamówić jeden z gotowych projektów?

Wyślij do mnie wiadomość i napisz, który szablon najbardziej Ci się spodobał.

  Wysyłając do mnie wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji usługi. Więcej dowiesz się z polityki prywatności i plików cookies.