Indywidualny projekt strony www dla fotografa


Własna strona internetowa to Twoje miejsce w sieci. Wizytówka Twojego fotograficznego stylu i osobowości. Najwygodniejsze portfolio świata, zawsze dostępne dla Twoich klientów. Proste w obsłudze i wygodne dla użytkowników, szybko wczytujące się na komputerze i urządzeniach mobilnych. Piękne wizualnie i w pełni dopasowane do charakteru zdjęć, które wykonujesz. Zaprojektowane dla Ciebie, w kolorach Twojej fotograficznej marki.

FOTOGRAFIE EWELINY

"Idealna współpraca. W tych dwóch słowach zawarte jest wszystko - pełen profesjonalizm, szybkość działania, kreatywność, otwartość na pomysły Klienta, przesympatyczny kontakt, cierpliwość ;) Efekty naszej współpracy są moją dumą, nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszej strony. Na pewno będę wracała do Moniki z kolejnymi projektami."

ANIA KONDRACIUK

"Jestem zachwycona współpracą z Dream & design. Pełen profesjonalizm, dużo cennych rad, niesamowite wyczucie, otwartość, zaangażowanie i ogrom cierpliwości. Współpraca na najwyższym poziomie. Od początku do samego końca. Polecam! Z całego serca."

AGATA FAMIELEC

"Monika stworzyła stronę, o której marzyłam zgodną z moim poczuciem estetyki, kolorystyką i funkcjonalnością. Zawsze mogłam liczyć na szybki i życzliwy kontakt. Doceniam jej cierpliwość i wdzięczna jestem za okazane wsparcie. Była motorem, napędzała i motywowała a jednoczenie wsłuchiwała się w moje oczekiwania."

Pragniesz mieć takie swoje miejsce w sieci? Chcesz w profesjonalny sposób pokazywać swoją fotograficzną twórczość i ofertę klientom? Ułatwić im podjęcie decyzji, zamieszczając na stronie to, o co mogą zapytać? A może zależy Ci na dotarciu do klientów poprzez pisanie bloga i pozycjonowanie fotograficznej strony www?

Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, pomogę Ci to zrealizować.  Zaprojektuję i wykonam dla Ciebie wymarzoną stronę internetową z fotograficznym portfolio i ofertą.  Zadbam o to, aby była dokładnie taka, jakiej potrzebujesz. Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić.

strona www


INWESTYCJA: 3500 ZŁ

 • 5 zakładek głównych w menu (start, o mnie,  portfolio, oferta, kontakt)
 • do 4 galerii w portfolio
 • do 4 zakładek z ofertą sesji zdjęciowych
 • dodatkowa galeria + 50 zł
 • dodatkowa oferta + 100 zł
 • dodatkowa zakładka (50 zł - 100 zł)
 • responsywna strona www dostosowana do wyświetlania na wszystkich typach urządzeń
 • instalacja WordPressa i niezbędnych wtyczek
 • personalizowana strona błędu 404
 • wstępne przygotowanie pod SEO (nie obejmuje usługi pozycjonowania)
 • ikonki społecznościowe
 • zabezpieczenie formularza kontaktowego przed spamem
 • instrukcja aktualizacji strony (dodawanie zdjęć do galerii, edycja tekstów na stronie) w formie filmów oraz plików PDF

strona www + blog


INWESTYCJA: 3900 ZŁ

 • 5 zakładek głównych w menu (start, o mnie,  portfolio, oferta, kontakt)
 • do 4 galerii w portfolio
 • do 4 zakładek z ofertą sesji zdjęciowych
 • dodatkowa galeria + 50 zł
 • dodatkowa oferta + 100 zł
 • dodatkowa zakładka (50 zł - 100 zł)
 • responsywna strona www dostosowana do wyświetlania na wszystkich typach urządzeń
 • instalacja WordPressa i niezbędnych wtyczek
 • personalizowana strona błędu 404
 • wstępne przygotowanie pod SEO (nie obejmuje usługi pozycjonowania)
 • ikonki społecznościowe
 • zabezpieczenie formularza kontaktowego przed spamem
 • instrukcja aktualizacji strony (dodawanie zdjęć do galerii, edycja tekstów na stronie) w formie filmów oraz plików PDF
 • dodanie opcji bloga i uzupełnienie do 3 przykładowych wpisów na blogu
 • dodatkowy wpis poza pakietem + 25 zł
 • e-book: pozycjonowanie fotograficznej strony www

ZOBACZ TEŻ

Gotowy projekt strony internetowej dla fotografa

CENA OD 2300 ZŁ

Nie masz pomysłu na swoją stronę internetową? W tej sytuacji idealną opcją dla Ciebie są moje gotowe szablony stron www dla fotografów.

PRZEJDŹ DO OFERTY

płatności

Wszystkie podane na stronie ceny są kwotami brutto. Jako podatnik zwolniony z VAT wystawiam faktury bez VAT.  Płatność za projekt strony www jest dzielona na dwie części: pierwsza część płatna w momencie rozpoczęcia prac projektowych, druga część płatna w kolejnym miesiącu.

Rezerwacja miejsca w przypadku terminu oczekiwania dłuższego niż jeden miesiąc: 300 zł.

czas realizacji

75 dni, gdy materiały do strony przesyłane są zgodnie z zaplanowanym harmonogramem prac

ZAREZERWUJ TERMIN

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi dotyczące współpracy nad projektem.

Ile kosztuje hosting i domena? Czy ich cena jest zawarta w cenie projektu strony? Czy mogę liczyć na Twoją pomoc w kwestiach zamówienia hostingu i domeny?

Sprawdzony hosting, który polecam, kosztuje 99 zł/rok, domena z końcówką pl - 13 zł w pierwszym roku, 59 zł/rok w kolejnych latach. Cena hostingu i domeny nie jest zawarta w cenie projektu strony www.

Pomogę Ci w kwestiach technicznych związanych z zamówieniem. Hosting i domena są wykupione na Twoje dane. Jest to bardzo istotne, bo nawet jeśli kiedyś nie będziesz mogła się ze mną skontaktować, to będziesz mieć zawsze dostęp do panelu administracyjnego hostingu. Czasami spotykam się z praktykami, gdzie hosting i domena są wykupione na dane twórcy strony www – gdy kontakt z nim się urywa, a klientka chce przenieść stronę na inny hosting z zachowaniem domeny, jest duży problem z dostępem do tych danych. Często jedynym wyjściem okazuje się zmiana adresu strony, a co za tym idzie, również pozycjonowanie jej od podstaw w google.

Nie mam jeszcze przygotowanych materiałów na stronę. Czy w takim przypadku nie jest za wcześnie na zamówienie projektu?

Nie musisz mieć przygotowanych materiałów przed przystąpieniem do prac projektowych. Na początku naszej współpracy prześlę Ci indywidualny harmonogram, żebyś miała czas na przygotowanie zdjęć do galerii i tekstów do zakładek. Otrzymasz ode mnie wskazówki w formie pliku PDF, gdzie będą zebrane informacje, jak właściwie przygotować zdjęcia na stronę, aby szybciej się ona wczytywała i lepiej pozycjonowała w google.

W przypadku, gdy najbliższy termin współpracy przypada na miesiąc/dwa do przodu, po zarezerwowaniu terminu czas oczekiwania możesz przeznaczyć na wybranie najlepszych zdjęć do portfolio i napisanie tekstów na stronę tak, by były one gotowe przed rozpoczęciem prac. Prześlę Ci wtedy materiały w formie PDF, w których znajdziesz najważniejsze zagadnienia dotyczące właściwego przygotowania plików.

Który pakiet mam wybrać, jeśli chciałabym pozycjonować swoją stronę w Google?

Jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości, gdzie nie ma zbyt dużej konkurencji wśród fotografów, wystarczy, że wybierzesz pakiet strony bez bloga. Za pomocą odpowiednich słów kluczowych w nazwach zdjęć oraz z odpowiednimi opisami meta dla wyszukiwarek dla każdej zakładki z menu (podpowiem Ci, jak to zrobić), z powodzeniem wypozycjonujesz swoją stronę www na miejscowość, w której mieszkasz i wykonujesz sesje zdjęciowe.

Natomiast jeśli sesje zdjęciowe robisz w większym mieście, gdzie jest bardzo duża konkurencja, to tylko poprzez systematyczne pisanie bloga ze stosowaniem określonych reguł SEO, będziesz w stanie zawalczyć o wyższe pozycje w Google. Otrzymasz ode mnie garść przydatnych wskazówek, na co zwrócić uwagę przygotowując wpisy na bloga. Będziesz mogła samodzielnie tworzyć nowe treści i właściwie opisywać obrazy, aby lepiej pozycjonowały się w wynikach wyszukiwania.

Czy mogę zamówić u Ciebie usługę pozycjonowania strony www?

Nie mam usługi pozycjonowania strony www w swojej ofercie, ale podczas naszej współpracy otrzymasz ode mnie wiele wskazówek dotyczących samodzielnego przygotowania strony pod SEO.

To, czy strona wyświetli się wysoko w wynikach wyszukiwania, zależy od bardzo wielu czynników. Na pewno systematycznie pisanie wpisów blogowych zgodnych z zasadami SEO za kilka/kilkanaście miesięcy może przynieść zadowalające rezultaty. Bardzo duże znaczenie dla pozycjonowania ma właściwe opisanie zdjęć: nadanie im nazw zawierających słowa kluczowe: nazwę firmy, rodzaj sesji zdjęciowej, miasto, w którym działasz.

Proces pozycjonowania jest dość długi i będzie wymagał systematycznej pracy z Twojej strony. Z tego wpisu dowiesz się, jakie czynniki mają wpływ na wyświetlanie strony www wysoko w wynikach google.

Czy po zakończeniu prac nad stroną będę mogła samodzielnie dodawać na nią treści oraz zdjęcia do galerii w portfolio?

Tak, po zakończeniu prac otrzymasz ode mnie instrukcję zarządzania Twoją stroną www. Projekty, które tworzę, są bardzo przyjazne w późniejszych aktualizacjach. Bez problemu dodasz nowe zdjęcia do już istniejących galerii, wykasujesz fragmenty tekstu, dodasz nowe informacje do już istniejących bloków, wstawisz nowe wpisy na bloga.

Czy mogę zlecić Ci dodawanie nowych zdjęć do portfolio oraz edycję tekstów na stronie, jeśli sama nie chciałabym się tym zajmować lub nie mam na to czasu?

Jak najbardziej, możesz zamówić u mnie taką usługę. Jest ona rozliczana według aktualnej stawki godzinowej. Dopytaj o szczegóły w wiadomości prywatnej.

Zobacz portfolio

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego portfolio. Znajdziesz w nim dotychczasowe realizacje indywidualnych projektów stron internetowych dla fotografów jak również stron www stworzonych na bazie moich gotowych autorskich szablonów.

PORTFOLIO