projekt graficzny do druku dla fotografa, zielony voucher na sesję zdjęciową, projekty vouchera na sesję, zaproszenie na sesję do druku

Dziś przygotowałam dla Ciebie projekt vouchera na sesję zdjęciową do druku w dwóch wersjach do wyboru. Projekt jest edytowalny. Oznacza to, że możesz wstawić swoje własne logo, a także zmodyfikować treści. Kolorystyka projektu to wiosenno-letnia zieleń, ale już w przygotowaniu znajduje się voucher jesienny, dlatego serdecznie zachęcam Cię do śledzenia nowych wpisów na blogu. Informacje o nowościach pojawiać się będą też na moim fanpage’u i instagramie.

Jak wygląda projekt vouchera na sesję do druku?

Poniżej zamieściłam wizualizację projektu. Pierwszą stronę możesz wybrać spośród dwóch opcji stylistycznych. Strona druga, to wersja do wprowadzania zmian, gdzie zamieścisz swoje własne logo oraz spersonalizujesz ją o dane osób, które voucher zamówią. Font, którego użyłam do napisów w opcji edytowalnej to Times New Roman – na pewno masz go u siebie w systemie, więc nie będzie konieczna dodatkowa instalacja.

voucher grafika do pobrania, voucher na sesję zdjęciową wzór, zaproszenie na sesję zdjęciową pdf, voucher wzór do edycji, projekt vouchera na sesję do druku, projekt graficzny dla fotografa, projekt do druku dla fotografa, voucher na sesję wzór, zaproszenie na sesję do wydruku,

.

Jak drukować voucher na sesję? – instrukcja krok po kroku

Projekty są tak przygotowane, abyś mogła samodzielnie zrobić wydruk na domowej drukarce. Na jednej kartce wielkości A4 zamieszczone są 4 vouchery, natomiast po wydruku będziesz mogła rozciąć je nożyczkami. Wersja edytowalna również zawiera plik z powieloną 4 razy drugą stroną vouchera.

 1. Pobierz pliki i je rozpakuj. Do rozpakowania użyj programu 7-Zip.
 2. Otwórz drugą stronę vouchera w Photoshopie.
 3. Warstwy nazwane Twoje logo zrób warstwami niewidocznymi. W tym celu kliknij na symbol oka obok warstwy.
 4. Wybierz polecenie z menu górnego Plik > Umieść osadzone. i wczytaj swoje logo. Następnie z wciśniętym klawiszem SHIFT dopasuj wielkość logo przeciągając myszką róg pliku z logo. Dwa razy kliknij myszką na logo, aby zatwierdzić wprowadzone zmiany.
 5. Wybierz narzędzie do wstawiania tekstu T. Kliknij w tekst, który chcesz zmienić. Wpisz konkretne dane.
 6. Powtórz czynność dla każdego z czterech voucherów.
 7. Wybierz polecenie Plik > Zapisz jako. Wpisz nazwę pliku i wybierz format jpg.
 8. Otwórz plik z pierwszą stroną vouchera. Przygotuj sztywniejszy papier w formacie A4. W ustawieniach wydruku wybierz drukowanie bez marginesu. Wydrukuj grafikę.
 9. Odwróć kartkę.
 10. Otwórz plik z drugą stroną vouchera. Ustaw drukowanie bez marginesów. Wydrukuj grafikę.
 11. Nożyczkami wytnij vouchery.

Potrzebujesz indywidualnego projektu graficznego lub chciałabyś zamówić projekt strony www?

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego portfolio, w którym znajdziesz dotychczasowe realizacje.

PORTFOLIO