KATARZYNA NIEMIEC

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Kasi:

"Fantastyczna współpraca! Błyskawiczna realizacja, wspaniały projekt, profesjonalizm, przemiły kontakt. Strona jest wreszcie taka, o jakiej zawsze marzyłam. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Gorąco polecam!"

FOTO BAŚNIE

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Sylwii:

"Otrzymałam znacznie więcej niż miałam o tym wyobrażenie. Strona szybko się wczytuje, pięknie i płynnie chodzi, świetnie wygląda na wszystkich platformach, wszystko jest bardzo czytelne, nowoczesne i zrównoważone. Jestem zachwycona zarówno efektem jak i czasem wykonania. Szata wizualna Foto Baśnie to kawał graficznej i informatycznej świetnej roboty."

EWA MAZURKIEWICZ

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Ewy:

"Estetyka, przejrzystość i prostota – oto trzy cechy, które miały określać moją stronę. Monika zawarła je wszystkie, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jeśli chcesz stworzyć stronę dla swojej firmy i cenisz sobie profesjonalizm oraz życzliwe podejście do klienta, zdecydowanie zgłoś się do Dream & Design. Polecam!"

FOTOGRAFIE EWELINY

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Eweliny:

"Idealna współpraca. W tych dwóch słowach zawarte jest wszystko - pełen profesjonalizm, szybkość działania, kreatywność, otwartość na pomysły Klienta, przesympatyczny kontakt, cierpliwość ;) Efekty naszej współpracy są moją dumą, nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszej strony. Na pewno będę wracała do Moniki z kolejnymi projektami."

IMAGEE

ZOBACZ STRONĘ

O projekcie:

Jest to moje osobiste fotograficzne portfolio. Powstało z połączenia dwóch różnych stron: jednej skupionej wokół fotografii dziecięcej i rodzinnej, drugiej poświęconej fotografii psów i kotów. W przyszłości chciałabym podążyć przede wszystkim w kierunku fotografii dziecięcej z udziałem zwierząt.

PAŁUCCY FOTOGRAFIA

ZOBACZ STRONĘ

Opinia:

"Pełen profesjonalizm, miła współpraca, ciekawe rozwiązania, fachowa pomoc przy niemałych dylematach ;) projekt jak i logo fantastyczne! Serdecznie polecamy!"

PFERDISSIMO

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Magdy:

"Przepiękna strona, subtelna i jednocześnie czytelna, wyrazista i tajemnicza. Monika dzielnie toleruje najdziwniejsze pytania klienta i wyczerpująco na nie odpowiada, w dodatku w taki sposób, że delikwent mający alergię na kwestie technologii potrafi wszystko zrozumieć, a nawet zastosować się do podanych instrukcji."

MAŁGORZATA DOMAGAŁA

ZOBACZ STRONĘ

O projekcie:

Fotografie Gosi są bardzo eleganckie, więc w pierwszej kolejności stworzyłyśmy minimalistyczne logo, które idealnie współgra ze zdjęciami. Strona utrzymana jest w ciemniejszych barwach: grafitowe tło przełamane zostało jasnoszarym tekstem z elementami zieleni, która ożywiła całość.

ML PHOTOGRAPHY STUDIO

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Magdy:

"Monika projektowała dla mnie stronę internetową i logo dla mojej firmy. Jest osobą bardzo miłą, komunikatywną, zawsze odpowiadającą na wszystkie pytania i wątpliwości. Słucha, czego klient oczekuje, jakie ma pomysły, ale również doradza i proponuje."

Projekty do pobrania

Zobacz, jakie projekty przygotowałam dla Twojej fotograficznej działalności.Możesz je pobrać i wydrukować we własnym zakresie.

CHCĘ POBRAĆ GRAFIKI