„jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich jest miłość do tego, co się robi”

STEVE JOBS

Zawsze łatwiej przychodziło mi wyrażanie swoich myśli za pomocą obrazów, a nie słów. Chyba dlatego tak bardzo pokochałam projektowanie graficzne i webdesign, a w późniejszym czasie także fotografię. Dzięki odpowiednim zestawieniom kolorystycznym i graficznym pomagam fotografkom spełnić ich marzenia o profesjonalnej stronie www. 

KATARZYNA NIEMIEC

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Kasi:

"Fantastyczna współpraca! Błyskawiczna realizacja, wspaniały projekt, profesjonalizm, przemiły kontakt. Strona jest wreszcie taka, o jakiej zawsze marzyłam. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Gorąco polecam!"

EWA MAZURKIEWICZ

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Ewy:

"Estetyka, przejrzystość i prostota – oto trzy cechy, które miały określać moją stronę. Monika zawarła je wszystkie, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół."

ML PHOTOGRAPHY STUDIO

ZOBACZ STRONĘ

Opinia Magdy:

"Monika projektowała dla mnie stronę internetową i logo dla mojej firmy. Jest osobą bardzo miłą, komunikatywną, zawsze odpowiadającą na wszystkie pytania i wątpliwości. Słucha, czego klient oczekuje, jakie ma pomysły, ale również doradza i proponuje."

WHITE EYED HUSKY

ZOBACZ STRONĘ

O projekcie:

Jest to moje pierwsze fotograficzne portfolio. Początkowo było nieresponsywne. Tworząc nową wersję strony dążyłam do tego, aby aktualizacja galerii odbywała się w bardzo intuicyjny i szybki sposób bez konieczności kodowania. Wtedy po raz pierwszy zetknęłam się z WordPressem i przy nim zostałam.

PAŁUCCY FOTOGRAFIA

ZOBACZ STRONĘ

Opinia:

"Pełen profesjonalizm, miła współpraca, ciekawe rozwiązania, fachowa pomoc przy niemałych dylematach ;) projekt jak i logo fantastyczne! Serdecznie polecamy!"

BAJKAMI UTKANE

ZOBACZ STRONĘ

O projekcie:

Jest to druga z moich osobistych fotograficznych stron www i jednocześnie jedna z pierwszych, jakie zaprojektowałam w oparciu o platformę WordPress. Projekt od samego początku był stroną responsywną, na przestrzeni lat zmieniała się tylko szata graficzna, kolorystyka i układ.

Chciałabyś zamówić projekt? Poznaj aktualną ofertę.

ZOBACZ OFERTĘ