Strona www z fotografią noworodkową

W tym wpisie pojawi się strona www z fotografią noworodkową, którą miałam okazję zaprojektować dla niezwykle utalentowanej fotografki działającej w FIFE w UK. Kiedy Marta przesłała mi linki do inspiracji ze stronami www z fotografią noworodkową, które bardzo jej się podobają, wiedziałam, że będzie to projekt, który od dawna mi się marzył. Rozbudowane zakładki opisujące sesje zdjęciowe idealnie wpisują się w moje osobiste inspiracje zbierane latami na Pintereście. Zdjęcia Marty w takiej stylistyce odnajdują się wzorowo. Barwy z logo przeniosłam na akcenty kolorystyczne strony, róż pojawia się w nagłówkach oraz linkach i przyciskach. Beżowe tło wydziela niektóre elementy w zakładkach sprawiając, że strona jest bardziej czytelna.

 

Slider na fotograficznej stronie www

Strona www jest delikatna, a barwy dopełniające idealnie pasują do baśniowego klimatu zdjęć z portfolio. Na stronie startowej znajduje się slider złożony z kolażu zdjęć z konkretnych sesji zdjęciowych. W wersji na urządzenia mobilne zamiast kolażu pojawiają się pojedyncze poziome kadry.

 

Portfolio i galerie na stronie internetowej

Zapowiedzi galerii przygotowałam w formie przypominającej wydruki z polaroida. Biała ramka dookoła zdjęć podkreśla przepiękne fotografie Marty. Po wejściu do konkretnej galerii tematycznej, ujrzymy układ masonry. Bardzo lubię to rozwiązanie, bo dzięki niemu zdjęcia dopasowują się do siebie jak układanka tetris.

 

Zakładka oferta - rozbudowane opisy i cenniki

Rozbudowane opisy w ofercie pomogą klientom zapoznać się z zasadami sesji zdjęciowych. W tej zakładce znajdują się również pakiety cenowe. Wyróżniłam je za pomocą białych kolumn umieszczonych na beżowym tle. Dzięki temu strona jest bardziej czytelna. W każdej kolumnie znajduje się zdjęcie obrazujące zakres tematyczny sesji. Najczęściej zadawane pytania zaprojektowałam w formie rozwijanych elementów.

 

Opinie klientów o sesjach zdjęciowych

Opinie klientów są bardzo ważnym elementem na stronie www fotografa. Pomagają zdobyć zaufanie do osoby, która oferuje sesje zdjęciowe. U Marty są one zebrane w formie przewijanych slajdów.

 

Zakładka z danymi kontaktowymi

Zakładka Kontakt daje możliwość skontaktowania się za pomocą formularza. Są tam pola wyboru, aby zainteresowani klienci od razu mogli wybrać rodzaj sesji zdjęciowej, która ich interesuje oraz pakiet z cennika. Marcie zależało też na tym, aby na stronie znalazła się mapa dojazdu do studia. Aby wszystko było spójne stylistycznie zamiast umieszczania fragmentu mapy na stronie, zdecydowałam się na inne rozwiązanie: otwiera się ona bezpośrednio w google po kliknięciu przycisku.

Chcesz zamówić projekt strony www z fotografią noworodkową? Zobacz moją ofertę.

Chcesz zamówić projekt strony www?

Zapoznaj się z moją aktualną ofertą projektów stron www oraz grafik do druku.

ZOBACZ OFERTĘ