Pamiętam, że zdjęcia Ani odkryłam, kiedy zaczynałam się uczyć fotografii. Przez cały ten czas były dla mnie wielką inspiracją z racji tak bliskiej mi tematyki, czyli zdjęć portretowych i sesji ze zwierzętami. Cieszę się, że to właśnie ja miałam okazję zaprojektować ich nową oprawę w postaci strony internetowej. Głównym założeniem przy nowym projekcie fotograficznej strony www było nawiązanie do stylistyki bloga, który Ania prowadziła wcześniej na bloggerze.

Monochromatyczny wygląd bazujący na odcieniach czerni i bieli w minimalistyczny sposób dopełnia portfolio z przepięknymi zdjęciami. Ania zdecydowała się na stronę internetową z opcją bloga, aby kontynuować wpisy blogowe już w miejscu, w którym znajduje się całe portfolio fotografki. Dzięki udostępnianiu wpisów na swoim fanpage’u, kieruje odbiorców na swoją stronę www i tym samym zwiększa pozycję w google.

Projekt wizytówki ze zdjęciem

Wraz z nową odsłoną strony www, Ania zamówiła u mnie projekty graficzne do druku. Na wizytówce pojawiły się zdjęcia fotografki (oprócz wersji przedstawionej poniżej powstały jeszcze inne wzory, aby ukazać zakres tematyczny sesji zdjęciowych, które wykonuje Ania). Jest to fajny sposób, aby zaprezentować swoje portfolio. Wizytówki można dołączyć do pudełka z odbitkami z sesji zdjęciowej. W formacie wizytówkowym w podobnej stylistyce stworzyłam też podziękowania za udział w sesji zdjęciowej.

Voucher na sesję zdjęciową, certyfikat ukończenia warsztatów fotograficznych

Voucher na sesję zdjęciową oraz certyfikat ukończenia warsztatów fotograficznych podobnie jak podziękowanie zawierają w sobie delikatne motywy roślinne. Fonty, które zastosowałam w projektach graficznych do druku nawiązują do projektu strony www, aby wszystkie elementy były ze sobą spójne stylistycznie.

Chcesz zamówić projekt strony www?

Zapoznaj się z moją aktualną ofertą projektów stron www oraz grafik do druku.

ZOBACZ OFERTĘ