Który szablon chcesz zamówić?  Który pakiet wybierasz?
  pakiet 1 - 890 zł - do samodzielnego uzupełniania tekstem i zdjęciami wg otrzymanej instrukcjipakiet 2 - 1290 zł - w tej opcji przesyłasz mi teksty i zdjęcia, ja zajmuję się przygotowaniem ich i umieszczeniem na stronie  Podaj dane, które są przydatne przy zamówieniu (wystawienie faktury za projekt, utworzenie konta administratora na stronie www, zamówienie hostingu i domeny, itp.)
  Podaj dwa adresy email. Email firmowy to ten, z którego korzystasz w kontaktach z klientami. Email prywatny powinien być inny niż firmowy - będzie on wstawiony jako email administratora strony. Ważne, aby nie był to ten sam adres, który będzie zamieszczony na stronie w dziale Kontakt.  Pod jakim adresem ma znajdować się strona www?  Czy chcesz, abym zajęła się zamówieniem hostingu i domeny? (hosting - 99 zł/rok, domena z końcówką pl - 13 zł w pierwszym roku, 59 zł/rok w kolejnych latach)

  TAK, chciałabym, abyś zamówiła hosting i domenę w moim imieniu.NIE, mam już wykupiony hosting i domenę.  Podaj nazwy maksymalnie 6 galerii tematycznych, które będą zamieszczone w portfolio na stronie www.  Czy chcesz mieć w menu dodatkowe zakładki poza tymi, które już znajdują się w wybranym szablonie? Jeśli tak, podaj ich nazwy. Dodatkowy koszt utworzenia pojedynczej zakładki z zaprojektowanym układem elementów (zdjęć, tekstów) według Twoich wytycznych to 100 zł.  Podaj linki do swoich mediów społecznościowych (facebook, instagram).  Jakie rodzaje sesji będą umieszczone w dziale Oferta? Podaj ich nazwy.  Czy są jakieś dodatkowe elementy, które chciałabyś mieć na stronie www (opcjonalnie)?

  animowany slider złożony z kilku zdjęć na stronie głównej - 100 zł
  zmiana kolorystyki strony (np. tekstu, przycisków) - 100 zł  Jeśli chciałabyś o coś zapytać lub dodać jakieś elementy na stronę, które nie zostały opisane, możesz zamówić je poniżej (opcjonalnie).  Wysyłając do mnie wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji usługi. Więcej dowiesz się z polityki prywatności i plików cookies.