Imię i nazwisko  Który szablon chcesz zamówić?  Podaj dwa adresy email. Email firmowy to ten, z którego korzystasz w kontaktach z klientami. Email prywatny powinien być inny niż firmowy - będzie on wstawiony jako email administratora strony (ważne, aby nie był to ten sam adres, który będzie zamieszczony na stronie w dziale Kontakt).
  Czy chciałabyś, abym założyła Ci adres email w domenie strony, np. kontakt@nazwatwojejstrony.pl?

  TAKNIE, będę korzystać z dotychczasowego maila do kontaktu z klientami.  Pod jakim adresem ma znajdować się strona www?  Czy chcesz, abym zajęła się zamówieniem hostingu i domeny? (hosting - 99 zł/rok, domena z końcówką pl - 13 zł w pierwszym roku, 59 zł/rok w kolejnych latach). Hosting i domena będą wykupione na Twoje dane.

  TAK, chciałabym, abyś zamówiła hosting i domenę w moim imieniu.NIE, mam już wykupiony hosting i domenę.  Podaj maksymalnie trzy miejscowości, na które chciałabyś pozycjonować swoją stronę www.
  Podaj nazwy maksymalnie 6 galerii tematycznych, które będą zamieszczone w portfolio na stronie www.  Jakie rodzaje sesji będą umieszczone w dziale Oferta? Podaj ich nazwy. W cenie wyjściowej wybranego szablonu znajduje się maksymalnie 6 rodzajów sesji, w każdym po 3 pakiety cenowe.  Podaj dane, jakie chciałabyś zamieścić w zakładce kontakt (np. numer telefonu, adres studia, itp.)  Podaj linki do swoich mediów społecznościowych (facebook, instagram).  Czy są jakieś dodatkowe elementy, które chciałabyś mieć na stronie www (opcjonalnie)?
  Cennik opcji dodatkowych znajdziesz tutaj.


  animowany slider złożony z kilku zdjęć na stronie głównej zamiast pojedynczego zdjęcia  Jeśli chciałabyś umieścić na stronie dodatkowe zakładki podaj ich nazwy. Przy każdej nazwie dopisz, czy na stronie ma być sam tekst, czy zarówno tekst i zdjęcia. Przykładowo:
  O sesjach - tekst i zdjęcia
  Regulamin sesji - tekst
  Cennik dodatkowych zakładek znajdziesz tutaj.

  Czy masz jeszcze jakieś pytania? Możesz zadać je tutaj.  Wysyłając do mnie wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji usługi. Więcej dowiesz się z polityki prywatności i plików cookies.