Który szablon chcesz zamówić?  Podaj dane, które są przydatne przy zamówieniu (wystawienie faktury za projekt, utworzenie konta administratora na stronie www, zamówienie hostingu i domeny, itp.)
  Którą opcję płatności za projekt wybierasz?

  Płatność całości kwoty przed przystąpieniem do prac projektowych.Płatność w dwóch częściach - pierwsza połowa płatna przed przystąpieniem do prac projektowych, druga połowa płatna w kolejnym miesiącu.  Podaj dwa adresy email. Email firmowy to ten, z którego korzystasz w kontaktach z klientami. Email prywatny powinien być inny niż firmowy - będzie on wstawiony jako email administratora strony (ważne, aby nie był to ten sam adres, który będzie zamieszczony na stronie w dziale Kontakt).  Pod jakim adresem ma znajdować się strona www?  Czy chcesz, abym zajęła się zamówieniem hostingu i domeny? (hosting - 99 zł/rok, domena z końcówką pl - 13 zł w pierwszym roku, 59 zł/rok w kolejnych latach). Hosting i domena będą wykupione na Twoje dane.

  TAK, chciałabym, abyś zamówiła hosting i domenę w moim imieniu.NIE, mam już wykupiony hosting i domenę.  Podaj maksymalnie trzy miejscowości, na które chciałabyś pozycjonować swoją stronę www.  Podaj nazwy maksymalnie 6 galerii tematycznych, które będą zamieszczone w portfolio na stronie www.  Podaj linki do swoich mediów społecznościowych (facebook, instagram).  Jakie rodzaje sesji będą umieszczone w dziale Oferta? Podaj ich nazwy. W cenie wyjściowej wybranego szablonu znajduje się maksymalnie 6 rodzajów sesji, w każdym po 3 pakiety cenowe.  Czy są jakieś dodatkowe elementy, które chciałabyś mieć na stronie www (opcjonalnie)?

  animowany slider złożony z kilku zdjęć na stronie głównej zamiast pojedynczego zdjęcia
  zmiana kolorystyki strony (np. tekstu, przycisków, tła)
  dodatkowa zakładka w menu (np. o sesjach, regulamin) wraz z dopasowanym wyglądem według Twoich wytycznych
  Cennik opcji dodatkowych znajdziesz na dole strony z ofertą gotowych szablonów.  Jeśli chciałabyś o coś zapytać lub dodać jakieś elementy na stronę, które nie zostały opisane, możesz zamówić je poniżej (opcjonalnie). Tu możesz też podać nazwy dodatkowych zakładek, które chciałabyś umieścić na stronie, a nie są zawarte w gotowym szablonie.  Wysyłając do mnie wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji usługi. Więcej dowiesz się z polityki prywatności i plików cookies.