Indywidualny projekt strony www - szczegóły

projekty stron www, projekt strony internetowej dla fotografa, fotografia dziecięca i rodzinna, fotografia zwierząt, psy, strona www dla fotografki, galeria zdjęć fotografa, projekt galerii zdjęć wordpress

Wypełnij poniższy formularz, abym mogła zorientować się, jakie elementy znajdą się na Twojej nowej stronie www.

  Podaj dane, które są przydatne przy zamówieniu (wystawienie faktury za projekt, utworzenie konta administratora na stronie www, zamówienie hostingu i domeny, itp.)
  Którą opcję płatności za projekt wybierasz?

  Płatność w dwóch częściach - pierwsza połowa płatna przed przystąpieniem do prac projektowych, druga połowa płatna w kolejnym miesiącu.Płatność w trzech częściach - pierwsza część płatna przed przystąpieniem do prac projektowych, druga i trzecia część płatne w kolejnych dwóch miesiącach.  Podaj dwa adresy email. Email firmowy to ten, z którego korzystasz w kontaktach z klientami. Email prywatny powinien być inny niż firmowy - będzie on wstawiony jako email administratora strony (ważne, aby nie był to ten sam adres, który będzie zamieszczony na stronie w dziale Kontakt).

  Czy masz już wykupiony hosting i domenę? (pole wymagane)
  nie mammam hostingmam domenęmam hosting i domenę

  Jeśli masz już stronę www, podaj do niej link. (uzupełnij lub pozostaw puste)

  Pod jakim adresem ma znajdować się Twoja nowa strona www? (wymagane)

  Podaj linki do swoich fotograficznych mediów społecznościowych, abym mogła się zapoznać z Twoją twórczością. (uzupełnij lub pozostaw puste)

  Podaj nazwy maksymalnie trzech miejscowości, na które chciałabyś pozycjonować swoją stronę www (pole wymagane).

  Jakie zakładki w menu chciałabyś mieć na swojej stronie? Wypisz wszystkie nazwy. (pole wymagane)

  Jakie galerie chciałabyś dodać w Twoim portfolio na stronie internetowej? Wypisz wszystkie kategorie tematyczne. (pole wymagane)

  Jakie rodzaje sesji chciałabyś mieć zamieszczone na stronie z ofertą? Wypisz wszystkie kategorie tematyczne. (pole wymagane)

  Czy masz już zaprojektowane logo? (pole wymagane)

  Czy chciałabyś zamówić nowy projekt logo w formie ozdobnego napisu w wersji wektorowej (do grawerów, stempli, nadruków) i rastrowej (png)? - cena projektu to 250 zł (pole wymagane)
  taknie

  Jeśli są jakieś projekty stron www, które bardzo Ci odpowiadają stylistycznie, wklej do nich linki. (uzupełnij lub pozostaw puste)

  Jaką kolorystykę widziałabyś na stronie? (uzupełnij lub pozostaw puste)

  Czy chciałabyś prowadzić fotograficznego bloga? (pole wymagane)
  taknie

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, które nie zostały ujęte w formularzu, możesz je zadać właśnie tutaj. (uzupełnij lub pozostaw puste)

  Wysyłając do mnie wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji usługi. Więcej dowiesz się z polityki prywatności i plików cookies.