Cześć, jestem Monika.W moim graficznym świecie pomagam fotografkom spełniać marzenia o spójnych stylistycznie, eleganckich i subtelnych stronach www.

Projektowaniem stron internetowych zainteresowałam się tuż przed rozpoczęciem studiów informatycznych. Od tamtej pory minęło już sporo czasu, a ja z każdym kolejnym projektem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jest to dziedzina najbliższa mojemu sercu. W designie stawiam na prostotę oraz minimalizm i właśnie po takie strony najczęściej zgłaszają się do mnie klientki.

Marzenia zamieniam w cele, a cele w działania.

Jestem osobą totalnie zakręconą na punkcie zwierzaków. W codziennych chwilach towarzyszą mi dwa koty i dwa psy. To właśnie dzięki nim kilka lat temu zaczęłam coraz bardziej zagłębiać się w tajniki fotografii zwierząt. Później przyszła kolej na fotografię przyrodniczą oraz plenerowe sesje dziecięce i rodzinne. Podążanie w stronę bardziej profesjonalnych zdjęć zaowocowało stworzeniem mojego pierwszego fotograficznego portfolio opartego na WordPressie. Aktualną wersję strony znajdziesz na imagee.pl. Bazując na własnym doświadczeniu, pomagam innym fotografkom w budowaniu ich wymarzonego miejsca w sieci.