KIM JESTEM?


Cześć, nazywam się Monika. W moim graficznym świecie pomagam fotografkom spełniać ich marzenia o spójnych stylistycznie, eleganckich, nowoczesnych, a jednocześnie kobiecych i subtelnych stronach www.

Uwielbiam dopracowywać nawet najdrobniejsze szczegóły projektów, bo wiem, że każdy detal ma ogromny wpływ na efekt końcowy.

Kilka lat temu zakochałam się w fotografii. Na początku robiłam zdjęcia moim zwierzakom. W odpowiedzi na prośby znajomych, zaczęłam podążać w kierunku fotografii dziecięcej i rodzinnej. Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego portfolio na imagee.pl.

Projektowaniem stron zajmowałam się na długo zanim w moim życiu pojawiła się fotografia. Budując swoje własne portfolio zrozumiałam, że to właśnie tworzenie stron www zawsze było dla mnie najważniejsze. Fotografia zeszła więc na dalszy plan, a ja postanowiłam, że będę pomagać innym fotografkom budować ich wizerunek w sieci w postaci pięknych stron internetowych.

Jeśli to, co tworzę, przypadło Ci do gustu i chcesz ze mną współpracować, napisz, a wspólnie ustalimy plan działania :).